LV  EN  RU  LT  EE

     Nostrādājot palīdzības sniegšanas jomā vairāk par 19 gadiem, mēs precīzi zinām, cik grūti sniegt palīdzību – tāpēc, ka īstā palīdzība sastāv no vairākām detaļām, jo ne katram pa spēkiem ir tās savienot kopā.

     Īstais Assistance – nenozīmē call-centru, kas darbojas pēc principa 24/7. Ar šo pakalpojumu mūsu laikos var nevar izbrīnīt. Īstais Assistance – ir organizācija, kura, sniedzot klientam palīdzību, apzinās apdrošinātāja vajadzības, un rada optimālo bilanci starp kvalitatīvo pakalpojumu un minimāli iespējamām izmaksām.

    Mūsu komandas sastāvā - ne tikai profesionāli, kas nostrādāja palīdzības dienestā vairāku gadu laikā, starp mums arī ir tie, kas ilggadīgi strādāja ceļojumu apdrošināšanā (palīdzības apdrošināšanā), kas veidoja šo sarežģīto, daudzpusīgo produktu un nodarbojās ar tā attīstību. Pēc savas pieredzes zinot, ko nozīmē loss-ratio, mēs neesam vienaldzīgi pret to, cik daudz par assistance pakalpojumu samaksās apdrošinātājs.

     Tātad, Jūsu priekšā ir jaunā kompānija ar diezgan nopietnu pieredzi un darba stāžu šajā sfērā - 19 gadi, kuru gaitā mēs strādājām, provējām, guvām pieredzi, uzstādījām kontaktus, veidojām partneru attiecības un ieguvām draugus, 19 gadi pieredzes un panākumu. Var daudz stāstīt, bet to mēs darīsim memuāros, iznākot pensijā…

 

Nepieciešama palīdzība?
Zvaniet mums
+371 66154700
Skype
InterAssist